2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez sp   
środa, 18 lutego 2015 11:05

Uczniowie klas V i VI przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko - Planeta" w dwóch kategoriach:

- prac albumowych pt. "Zwierzęta wokół nas",

- testów przyrodniczych


Komisja konkursowa wyróżniła pracę następujących uczniów:

  1. Aleksandra Drożdżyńska
  2. Zuzanna Wróblewska
  3. Zuzanna Klessa
  4. Joanna Winiecka
  5. Maria Rucińska
  6. Martyna Jałoszyńska
  7. Oliwia Pachocka


W kategorii testów wyróżnienie otrzymali:

  1. Julia Manikowska                           10. Norbert Czarnecki
  2. Julia Juskowiak                              11. Adam Walczak
  3. Jakub Winiecki                              12. Dariusz Przybylski
  4. Julia Rapior                                   13. Weronika Zygmańska
  5. Mikołaj Nowak                               14. Marta Celka
  6. Bruno Urbaniak                             15. Maria Rucińska
  7. Vesna Wojtaszek                           16. Przemysław Rogalski
  8. Jan Jankowski                               17. Łukasz Łukaszewski
  9. Paulina Lipińska                              18. Aleksandra Świt


Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.



Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Galileo" to kolejny konkurs, w którym wzięli udział bardzo liczni uczniowie klas V i VI.


Oto laureaci w/w konkursu:

Klasa VI

  1. Kacper Karolewski                         10. Jakub Augustyniak
  2. Mikołaj Nowak                              11. Julia Rapior
  3. Bruno Urbaniak                             12. Patryk Tórz
  4. Maciej Schmidt                             13. Weronika Zygmańska
  5. Maria Rucińska                              14. Tomasz Jankowski
  6. Jacek Dankowski                           15. Mieszko Mańczak
  7. Jakub Winiecki                              16. Szymon Demzała
  8. Kacper Ochowiak                           17. Maksymilian Majchrzycki
  9. Adam Walczak


Wyróżnienia zdobyli:

  1. Antonina Praczyk                            8. Wiktoria Karalus
  2. Anna Cyganik                                 9. Szymon Szczepaniak
  3. Konrad Kamiński                             10. Wojciech Walczak
  4. Wiktoria Bolesławska                       11. Izabella Grubińska
  5. Patryk Szymaniak                            12. Aleksandra Drożdżyńska
  6. Krzysztof Eckert                              13. Gabriel Sar
  7. Vesna Wojtaszek

 

Wyniki w nauce za I semestr



                              Średnia szkoły

        



Średnia ocen klas IV-VI

 

 






  



Uczniowie z najwyższą średnią


Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

1

Marta Celka

Aleksandra Świt

Julia Rapior

Vc

Vc

VI b

6,0

2

Mikołaj Nowak

Bruno Urbaniak

Jan Jankowski

VI b

VI b

V c

5,9

3

Dariusz Przybylski

Jakub Winiecki

Zuzanna Wróblewska

V c

 VI c              

VI c

5,6

4

Alicja Szmanda

Weronika Zygmańska

Aleksandra Drożdżyńska

VIa

VI a

VI c

5,5

5

Wiktor Główczyński

Witold Lewandowski

Maria Rucińska

IV c

IV c

VI a

5,4

6

Julia Nowaczyk

Agata Jankowska

Jakub Gołda

Maciej Kuhen

Anna Ryżek

Zuzanna Mikzińska

Kacper Ochowiak

Weronika Fechner

Julia Manikowska

Agata Maryniak

Julia Juskowiak

Maksymilian Majchrzycki

Maciej Schmidt

IV a

IV a

IV b

IV b

IV b

VI b

VI b

VI c

VI c

VI c

  VI c            

VI c    

VI a

5,3

7

Lilianna Duchnowska

Klaudia Michalczyk

Natalia Rogulska

Vanessa Tetzlaff

Antonina Wierzbicka

Łukasz Łukaszewski

Maria Wojciechowska

Tomasz Jankowski

IV b

IV b

IV b

IV b

IV b

V c

VI a

VI b

5,2

8

Maria Maluśka

Weronika Ostrowicka

Sandra Bartkowiak

Mikołaj Mazurczak

Anna Cyganik

Dominik Durlik

Antonina Praczyk

Jacek Dankowski

Adam Walczak

Krzysztof Żerko

IV b

IV b

IV c

IV c

V a

V a

V a

VI b

VI c

VI c

5,1

9

Sonia Napieralska

Krzysztof Niemir

Maja Tyrakowska

Zuzanna Kulczyk

Monika Kurkowiak

Iga Tomczyk

Aleksandra Tomczyk

Joanna Plebańska

Norbert Czarnecki

Vesna Wojtaszek

Adrianna Koperska

Martyna Jałoszyńska

Michał Kasprzyk

Natasza Urbaniak

Joanna Winiecka

Wiktoria Goleńczak

Kajetan Stoliński

Adrianna Jankowiak

Jakub Augustyniak

Mateusz Maluśki

Wiktoria Zawiślak

Adrian Witczyk

IV a

IV a

IV a

IV b

IV b

IV b

IV b

IVc

V a

V a

V a

V b

V b

V b

V b

V c

V c

V c

VI b

VI b

VI b

VI b

5,0



Osiągnięcia uczniów


Olimpiada Wiedzy Archimedes - "Oxford"

- Jan Jankowski

  Witold Lewandowski

  Mikołaj Nowak - laureaci I stopnia z wyróżnieniem

- Jakub Winiecki - laureat  I stopnia

- Zuzanna Wróblewska - laureat II stopnia

- Jakub Turkot

  Tomasz Jankowski

  Julia Manikowska - laureaci III stopnia

- Aleksandra Drożdżyńska

  Mieszko Mańkowski

  Jędrzej Walczak - laureaci IV stopnia

- Marta Celka - laureat V stopnia



Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - OLIMPUS

- Mikołaj Nowak

  Witold Lewandowski

  Jan Jankowski - laureaci


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. VI
"Matematyczny Labirynt"

- Mikołaj Nowak - I miejsce

                                                         op. V. Szwarc



Olimpiada Wiedzy Matematycznej "Archimedes Plus"

- Agata Jankowska - laureat I stopnia

- Julia Nowaczyk

  Wiktor Milczyński

  Norbert Czarnecki - laureaci IV stopnia

- Maria Rucińska

  Weronika Zygmańska  laureaci V stopnia


                                                       op. M. Kasprzak



Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus LINGUA PLUS

- Julia Rapior, Dariusz Przybylski - laureaci I stopnia

- Mikołaj Nowak  laureat II stopnia

- Anna Ryżek, Jan Jankowski - laureaci III stopnia

- Aleksandra Drożdżyńska - laureat III stopnia

- Maja Dudzińska, Maksymilian Majchrzycki - laureaci IV stopnia

- Bruno Urbaniak - laureat IV stopnia


                                   op. A. Haręźlak-Grześ, op. M. Nawrocka



Międzyszkolny Konkurs "Jesienny Skrzat"

- A. Drożdżyńska

M. Dudzińska - II miejsce

                                                       op. M. Dzięcioł


Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy na ozdobę bożonarodzeniową
 - III miejsce

                                                        op. M. Bućko



Ogólnopolski Konkurs pt. "Biblia i przypowieści"
- 29 miejsce J. Manikowskiej


                                                        op. H. Norkiewicz



Dotychczas w roku szkolnym 2014/2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu konkursach przyrodniczych.

Oto wyniki:

Omnibus Szkolny dla uczniów klas VI miasta Poznania:

- Mikołaj Nowak kl. VIb - III miejsce


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "PINGWIN"

- Jan Jankowski - laureat

- Dariusz Przybylski Vc - wyróżnienie

- Jakub Winiecki VIc - wyróżnienie

- Mieszko Mańkowski VIc - wyróżnienie

- Mikołaj Nowak VIb - wyróżnienie

- Julia Rapier VIb - wyróżnienie


30 stycznia odbył 2015r. odbył się II etap (dzielnicowy) konkursu "Ja i Przyroda" dla uczniów klas V i VI, którego organizatorem jest ZPKWW.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

- Marysia Rucińska VIa

- Mikołaj Nowak VIb

- Jakub Winiecki VIc

W tym etapie w/w uczniowie zajęli I miejsce przewagą aż 30pkt., zapewniając sobie tygodniowy wyjazd do Chalina od 13-17 kwietnia 2015r,

Będą uczestniczyć (w nagrodę) w warsztatach przyrodniczych.

Przed nami kolejny etap tego konkursu - miejski 13 marca. Gratulujemy i życzymy sukcesów.


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego "Geo - Planeta":

- Adam Walczak VIc - otrzymał najlepszy wynik

Wyróżnienia otrzymali:

- Maciej Schmidt VIa

- Mikołaj Nowak VIb

- Jakub Winiecki VIc

- Szymon Szczepaniak VIa

- Bruno Urbaniak VIb

- Weronika Zygmańska Iia

- Maria Rucińska VIa

- Maksymilian Majchrzycki VIc

- Julia Manikowska VIc

- Krzysztof Żerko VIc

- Aleksandra Drożdżyńska VIc

- Alicja Szmanda VIc

- Jacek Dankowski VIb


                                                             op. E. Jankowska





Stan czytelnictwa - I półrocze 2014/2015


Klasa


Imię i nazwisko

Liczba

wypożyczonych książek

0a

Jeremi Gębka

22

0b

Michał Gołąbek

Kelvin Pieszak

Zuzanna Biungner

9

6

5

1a

Bartosz Wygoda

Oliwia Kafel

Piotr Grabowski

20

19

18

1b

Joanna Rzeźnik

Amelia Michalska

Seweryn Paszek

16

15

14

1c

Julia Wąsik

Nina Jankowska

Aleksander Sieradzki

14

13

12

Id

Natalia Roś

Wiktor Waligórski

Nadia Grabarkiewicz

16

15

14

IIa

Grzegorz Woźniak

Stanisław Gębka

Tadeusz Sójka

37

31

22

IIb

Lena Jankowska

Anna Majewska

Jan Zieliński

10

8

7

IIc

Stanisław Plewa

Zofia Jankowska

Filip Kasztelan

11

8

7

IIIa

Martyna Rutkowska

Anna Trzmiel

Wiktoria Dubiel

33

23

22

IIIb

Bartosz Judkowiak

Klaudia Zborowska

Oliwia Kaczmarkiewicz

28

18

8

IVa

Agata Jankowska

Julia Nowaczyk

Sonia Napieralska

28

9

7

IVb

Karolina Rynarzewska

Ewa Szmanda

Jakub Gołda

14

9

8

IVc

Joanna Plebańska

Julia Ciudzińska

Maksym Steinke

58

12

11

Va

Norbert Czarnecki

Anna Cyganik

Aleks Festinger

9

8

7

Vb

Wiktoria Karmelita

Michał Kopkiewicz

Nina Kujanek

10

9

8

Vc

Marta Celka

Wiktoria Budna

Martyna Wolna

9

8

8

VIa

Wiktoria Maik

Patrycja Gajewska

Alicja Szmanda

19

9

8

VIb

Wiktoria Zawiślak

Jacek Dankowski

Zuzanna Mikzińska

7

6

6

VIc

Krzysztof Żerko

Jadwiga Kębłowska

Oliwia Ahmad

20

9
7


NAJWIĘCEJ WYPOŻYCZEŃ W SZKOLE

- Joanna Plebańska - IVc - 58

- Grzegorz Woźniak - IIa - 37

- Martyna Rutkowska - IIIa  - 33

- Stanisław Gębka - IIa - 31

Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 08:21