Zajęcia dodatkowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez sp   
środa, 18 lutego 2015 10:59

                                                Zajęcia pozalekcyjne

       rok szkolny 2014/2015 (drugie półrocze)


Nazwisko
i imię

nauczyciela

Nazwa realizowanych

zajęć

Termin

sala / miejsce

Boguszyńska Joanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IIc

Środa

godz. 13:40-14:25

18

Zajęcia taneczne
dla kl. IIc

Środa

godz. 12:50-13:35

aula




Bućko Monika

Zajęcia wychowawcze "Jesteśmy razem" w kl. V B

Piątek

godz. 12:30-13:15

aula


Indywidualne zajęcia rozwijające motorykę małą

Czwartek

godz. 11:30-12:00

świetlica

Czapla Barbara

Zajęcia "Zrób to sam" klasa 0a
i 0 b

Poniedziałek

godz. 13:00-13:45

08

Dobrowolski Krzysztof




Zajęcia gimnastyczne




Poniedziałek

godz. 11:45-12:30

kl. 0-III

Wtorek

godz. 15:30-16:15

kl. IV

mała sala gim.




Gry i zabawy z elementami koszykówki

klasy 0-III

Poniedziałek

godz. 12:50-13:35

Środa

godz. 08:50-09:35

Czwartek

godz. 12:50-13:35

Piątek

godz. 09:45-10:30

godz. 10:45-11:30

Dworzyński Beniamin

Gry zespołowe kl. III

Poniedziałek

godz. 13:50-14:35

Środa

godz. 13:50-14:35

Czwartek

godz. 13:50-14:35

sala gim.

Dzięcioł Magdalena

Warsztaty artystyczne

Piątek

godz. 14:35 -17:00

klasy IV - VI

(1x w tygodniu)

25

Gorzaniak Olga

Rytm-muzyka-taniec

kl. IV-VI

Środa

godz. 14:40-15:25

mała sala gim.

Opieka nad dziećmi na basenie

Środa

godz. 16:20-17:05

Termy
Maltańskie

Haręźlak-Grześ Anna

Przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty z j. angielskiego
kl. VI. English Help ( kl. IV-VI)

Poniedziałek

godz. 14:40-15:25,

Wtorek

godz. 07:00-07:45

28


47


Jankowska Elżbieta

Rozwijanie zdolności
i umiejętności uczniów oraz pomoc uczniom z trudnościami




Zajęcia wspomagające dla kl. Va

Czwartek (kl. Vc)

godz. 08:00-08:45

Czwartek (kl. VI)

godz. 14:40-16:00


Wtorek

godz. 13:40-14:40

27

Jankowska Lidia

ZDW (kl. Ic)

Poniedziałek

godz. 11:45-12:30

24

"Mistrzowie Kodowania"-zajęcia komputerowe w programie SCRATCH kl. Ic

Wtorek

godz. 11:45-12:30

20/sala komputerowa

"Kangurek matematyczny" kl. Ic

Wtorek

godz. 11:45-12:30

20


Jaroszewicz Urszula


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa Id

Wtorek

godz. 10:45-11:30

Piątek

godz. 10:45-11:30






Kasprzak Magdalena

Zajęcia wspomagające dla kl. IVa

Czwartek

godz. 13:50

25

Zajęcia wspomagające dla kl. Va, b

Piątek

godz. 07:30

30

Zajęcia wspomagające

dla kl. VIa

Czwartek

godz. 08:15

30

Koła matematyczne przygotowujące do sprawdzianu
kl. VI

Środa

godz. 13:50

30

Kawałek Piotr

Zajęcia sportowe dla chłopców z oddziału przedszkolnego (0a
i 0 b)

Poniedziałek

godz. 09:55-10:40



Czwartek

godz. 15:30-16:15

kl. 0

godz. 16:20-17:05

kl. II

sala gim.

Gry i zabawy z elementami lekkoatletyki

Knypińska Blandyna

"Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne"

Środa

godz. 08:00-08:45

godz. 08:50-09:35

06

Krause Maria

Zajęcia Origami w 0a i 0b

Środa

godz. 12:00-12:45

Piątek

godz. 10:45-11:30

08/09

Krąkowska Ewa

Decoupaga
i inne techniki plastyki


Czwartek

godz. 12:50-14:25







Leśniewska Iwona

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III a

Środa

godz. 13:50-14:25

18

Zajęcia taneczne kl. III a

Wtorek

godz. 11:45-12:30

aula

Opieka nad dziećmi na basenie

Wtorek


Termy Maltańskie


Małecka Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

godz. 12:50-13:35

18

Zajęcia komputerowe

Piątek

godz. 11:45-12:30

48

Nawrocka Małgorzata


Zajęcia dodatkowe dla. kl. VI-przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty


Poniedziałek

godz. 15:30-16:15

47

Zajęcia wyrównawcze dla. kl. IV

Wtorek

godz. 14:40-15:25

47

Norkiewicz Halina

Zajęcia religijne dla. kl. III-VI

Piątek

godz.09:00-10:30


18



Nowacka-Mencel Elżbieta

ZDW dla klasy VI c

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty

Czwartek

godz. 08:00-08:45

26


Koło z języka polskiego kl. VIc- praca z uczniem zdolnym, rozwijanie zainteresowań
i umiejętności polonistycznych; przygotowanie do konkursów


Poniedziałek

godz. 13:50-14:35


26

Nowak Marta

Sprawowanie opieki na basenie

Wtorek


Termy Maltańskie

Nowak Sabina

Warsztaty biblijne kl. I i II

Piątek

godz. 13:50-14:35

29

zajęcia religijno-plastyczne

"Boże perełki?

"Poniedziałek

godz. 12:50-13:35

20

Nowicka Anna

Koło historyczne

Piątek

godz. 14:40-15:25

28

Opieka nad dziećmi na basenie

Wtorek

godz. 09:30-11:30

Termy Maltańskie

Nowotna-Deptuła Monika

Nauka gry na gitarze

Czwartek (I grupa)

godz. 11:00-11:45

Czwartek (IIgrupa)

godz. 11:45-12:30


18

Olejniczak Rafał

"Koło robotyki"-budowa
i programowanie robotów

kl. IV - VI

Poniedziałek

godz. 14:30-16:00

47

Pietraszko Hanna

Chór szkolny/
Zespół instrumentalny

Piątek

godz. 13:45-14:30

aula

Pisula Anna

Zajęcia o charakterze wspierającym ucznia (psychoedukacyjne, socjoterapeutyczne)

Czwartek

godz. 15:00-16:00

06

Prendka-Tuczyńska Katarzyna

Zajęcia wspomagające z przyrody kl. IV

Środa

godz. 14:40-15:25

27

Rybak-Wendrowicz Bernadetta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

godz. 08:00-08:45

kl. Va

Poniedziałek

godz. 08:00-08:45

kl. VIb

24



28

Rybińska-Skórzewska Joanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

godz. 12:50-13:20

klasa IVa

Środa

godz. 13:50-14:20

klasa IVb chł.

Czwartek

godz. 08:50-09:35

klasa Vb, Vc

Piątek

godz. 13:50-14:20

klasa IVb dz.

28


26



24


26

Skrzypczak Izabela

Moliki Książkowe

(zajęcia czytelnicze

dla kl. OA, OB)

Poniedziałek

godz. 10:45-11:30

biblioteka szkolna

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (dla dzieci z trudnościami w nauce) kl. IVc

Poniedziałek

godz. 13:50-14:45

29

Koło Turystyczne
"Poznaj Poznań" kl. IV c

Piątek

godz. 15:00-17:00


Szwarc Violetta

Koło matematyczne

Czwartek

godz. 08:00-08:45

30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

godz. 08:15-08:45

klasa Vc

Poniedziałek

godz. 13:40-14:00

klasa IVb Dz.

Wtorek

godz.13:40-14:10

klasa IVc b Chł.

30



28




30

Urbańska Agnieszka

Zajęcia komputerowe-
dla klas IV-VI.


Środa

godz. 15:25-16:10

Czwartek

godz. 14:35-15:20

48


Waliszewska Irena

"Wspomaganie umiejętności grafomotorycznych dziecka"
kl. 0 A i 0 B

Środa

godz. 12:15-13:00

kl. 0 A

Czwartek

godz. 12:15-13:00

kl. 0 B

09



08

Werle Marek

Piłka ręczna kl. IV

Wtorek

godz. 15:30-17:05

sala gim.

Witosławska Irena

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy kl. I B

Środa

godz. 11:45-12:30

18

Zajęcia komputerowe kl. IB

Piątek

godz. 10:45-11:30

48

Wojtkowska Monika

J. angielski -OA

Wtorek

godz. 13:00-13:30

09

J. angielski-OB

Wtorek

godz. 13:30-14:00

09



Poprawiony: piątek, 06 marca 2015 18:17