2014/2015

DYSKOTEKA KLAS IV-VI


Dnia 2 października 2014r. w naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka klas IV-VI zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Po raz pierwszy wzięły w niej udział również zaproszeni absolwenci/ubiegłoroczni uczniowie klas VI/.

Każdego roku mury naszej szkoły opuszczają uczniowie klas szóstych.

Chcielibyśmy aby nasi absolwenci nie tracili z nami kontaktu, aby w miarę swoich potrzeb i zainteresowań uczestniczyli w życiu naszej społeczności.

Na dyskotekę przybyła liczba grupa absolwentów, którzy wciąż dobrze czują się w murach naszej szkoły i świetnie bawili się z naszymi uczniami.

Absolwenci podzielili się swoimi wrażeniami na temat nowych szkół, nauczycieli i nowych kolegów i koleżanek. Opowiadali też na nurtujące naszych uczniów pytania i bardzo miło wspominali czas spędzony w SP 46.

Dyskoteka udała się. Było wesoło i fajnie. Niech żałują ci, którzy nie przyszli na dyskotekę.
Iwona Leśniewska
DZIEŃ CHŁOPCA - IIIa

Dzień Chłopaka to święto, które co roku obchodzimy 30 września. W tym roku dziewczynki z klasy IIIa chciały okazać wyraz sympatii do chłopców i zaprosiły swoich klasowych kolegów do kręgielni.

Niektórzy dopiero debiutowali na kręgielni. Dla nich była to okazja do zapoznania się z klubem i zasadami gry w kręgle. Bardzo szybko wszystkie rzuty zostały dopracowane do perfekcji.

Emocje sięgały zenitu!

Byli też tacy, którym udało się wykonać wślizg na brzuchu po torze, całe szczęście nikt nie doleciał do kręgli.

Podczas dwóch godzin uczestnicy zabawy rozegrali dwie rundy. W każdej poprawiane były rezultaty i technika rzutu.

To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień!Iwona Leśniewska

 Zdjęcia